Co znamená harmonický prostor

Harmonický prostor pro vas zivot

Co pro mě harmonický prostor znamená?

Představuji si prostor, ve kterém se cítím dobře, je dostatečně prázdný, abych se mohla volně nadechnout a zároveň naplněný předměty, které mě inspirují a těší.

V harmonickém prostoru se můžete cítit uvolněně, nehrozí Vám žádné nebezpečí. Na takovém místě můžete být sami. Pokud se postavíte do středu prostoru a postupně se budete otáčet, uvidíte svůj život ze všech úhlů pohledu.

Pohlédnete na svoji minulost, procítíte svoje zdraví a bohatství, které je vám dopřáno. Uvidíte, zda sláva, které se vám dostává, je skutečně takovou, co jste chtěli na své cestě dostat. Prohlédnete si svoje partnerské vztahy, znovuobjevíte svoji kreativitu a z nové perspektivy, v duchu poděkujete za přátele, kteří vám pomáhají.

V harmonickém prostoru snadno najdete svoji další životní cestu i uklidnění, které je potřeba prožívat, abyste zase mohli vykročit do další práce.

Nedávno jsem se se svými dětmi dívala na film Alenka v říši divů, a tak si dovolím vypůjčit slovo, které mi připadá velmi přiléhavé. V harmonickém prostoru neztratíte svoji svoucnost. Dost možná, že jedině tam ji objevíte.

Facebook komentáře

komentářů

Napsat komentář