Harmonie bydlení metodami Feng shui

Harmonie bydlení Feng Shui

Chcete zlepšit stávající bydlení?

 Máte rádi svůj domov, ale něco vám v něm schází?

 Toužíte cítit větší podporu v cestě za vašimi sny?

♥ Chcete načerpávat ve svém bytě více síly a energie?

 Cítíte, jak vás některá místa v domě nabíjejí a jinde jste nesví a nespokojení?

Bezpečný prostor pro život

Každý člověk cítí potřebu mít někde bezpečné místo, kam se může vracet, kde může odložit všechny své společenské masky. Být sám sebou a dělat, co ho zrovna napadne. Třeba také nic. Takovému bezpečnému místu obvykle říkáme domov. Staráme se o něj a ono nás na oplátku dobíjí svojí energií. Mnohdy se však stává, že přes veškerou vynaloženou snahu necítíme ve svém domě nebo bytě podporu. Možná to tak dříve bylo, ale třeba najednou potřebujeme trochu jinou pomoc než dosud, nebo jsme zatím nikdy nedokázali sladit naši energii s vyzařováním místa. Ať tak či tak, nedostává se nám potřebné rovnováhy. Cítíme se podráždění, roztěkaní, zavalení smutkem nebo únavou. Možná na sobě pracujeme, přestože jsme usilovní, výsledky se nedostavují. Nebo se máme dobře, ale ze vztahů vyprchává vášeň. Radost. Chceme se změnit, ale minulost nás drží v železném stisku…

Rovnováha díky bydlení

Feng shui poradenství je o rovnováze. Rovnováha neznamená dogmatické lpění na pravidlech, ale vyvažování všech aspektů našeho života. Náš byt jsme my. Ovlivňujeme ho a on zas na oplátku přetváří nás. Feng shui je jedinou metodou, kterou na základě vnějších změn, dosáhneme vnitřních. Harmonie bydlení pomáhá harmonii našeho života.

Harmonie bydlení je mým posláním

Pomáhám lidem vyladit jejich domovy a snažím se, abychom jednoduchými prostředky dosáhli požadovaných výsledků. Někdy poradím novou výmalbu, jindy přesuneme nebo pootočíme nábytek. Pročišťujeme prostor. Vyvažujeme protiklady. Doplněním drobných náprav, dokážeme rozproudit stagnující energii. Při práci s Feng Shui totiž platí, že malé věci ovlivňují velké, jenom musíme zvolit jejich správné umístění.

Při nastavování harmonie bydlení podle přání zákazníků a konkrétního prostoru pracuji různými metodami. Za základ považuji Školu formy, dále používám Školu Ba Gua, školu Černých klobouků, určuji osobnostní číslo Ming Kua, pracuji technikou Letící hvězdy.

Facebook komentáře

komentářů