Harmonie v podnikání

♥ Potřebujete, aby vaše společnost působila prestižně?

♥ Zajímají vás vyšší zisky a zlepšení důvěry zákazníků?

♥ Připadá vám, že nedokážete efektivně využívat stávající pracovní prostory?

♥ Chcete mít pro sebe a své spolupracovníky harmoničtější pracovní prostředí?

♥ Nedaří se vám vytvořit příznivou tvůrčí atmosféru a zlepšit týmovou práci?

Principy Feng shui jsou univerzálními a fungujícími zásadami, které pomáhají zkvalitnit a zlepšit váš život, ať už ho zrovna trávíte doma nebo v kanceláři. Dají se aplikovat na management i pro zaměstnance a netřeba se trápit tím, zda všichni kolegové Feng shui zásadám věří. Zpočátku stačí, když se budou snažit deklarovaná poučení respektovat a dodržovat. Počkejte, až si platnost pravidel ověří praxí.

Tvořte si správnou image

S klienty spolupracuji na velmi rozdílných zadáních. Feng shui principy je vhodné mít na paměti již při zakládání firmy, aby celkové image, loga, vlajky, působily nejen harmonicky, ale i odpovídaly odvětví, ve kterém se společnost pohybuje, což přitáhne lidi, kteří právě nabízené zboží, služby potřebují.

Stavba či rekonstrukce komerčních prostor

Při stavbě a rekonstrukci firemních prostor obvykle konzultujeme zasazení budovy na pozemek s ohledem na okolí, kdy kombinací hned několika ověřených metod lze citelně podpořit budoucí fungování společnosti.

Všímám si a radím při posilování kvalitního vstupu do prostor, protože přesně toho si budou podvědomě všímat i zákazníci a tímto místem přicházejí obchodní příležitosti a peníze.

Důležitým faktorem ovlivňujícím pracovní proces je samozřejmě forma, tedy logické návaznosti jednotlivých prostor s důrazem na hierarchii pozic, která je ve firmě zavedena nebo je žádoucí. Správným umístěním ředitelovy kanceláře, lze posílit jeho pozici i zamezit případným finančním ztrátám.

S klienty řeším výběr a vhodné umístění nábytku, vždy s důrazem na správné proudění energie. Zlepšení atmosféry či snížení stresu můžeme dosáhnout vhodným tónováním stěn. Je dokázáno, že výmalbou pocitově zvyšujeme nebo naopak snižujeme teplotu místnosti až o několik stupňů, když navíc se znalostí přiřadíme prostoru barevnost podle elementů, můžeme posílit vlastnosti, které jsou pro konkrétní práci důležité.

Individuální rozměr

Pokud budete při práci sedět ve vašem šťastném směru, bude se lépe dařit, vaše produktivita se zvýší. Nezapomínejte, že i vaši zaměstnanci jsou lidmi a dovolte, aby mohli svoje „mikro“ Feng shui na pracovišti dotvářet sami, budou motivovanější.

Feng shui pomáhá i v krizových momentech v životě firmy, protože vnitřní problémy se obvykle zviditelňují i v interiéru a naopak vnější změnou lze ostří krize otupit. Ideální je však v případě včasné spolupráce konfliktu předejít.

Feng shui principy je možné a důležité prosazovat vždy, v malém i velkém měřítku. Práci odborníka v metodě Feng shui lze mnohdy přirovnat k zásahům zkušeného akupunkturisty, který ve správném čase zasáhne citlivé místo.

Potřebujete, aby Feng shui podpořilo úspěch vašeho podnikání? Kontaktujte mne pro:

  • Analýzu pracoviště a jeho působení na personál
  • Zjištění působení prostor na zákazníky a jeho podporu pro lepší obchody
  • Úprava stávajících provozů tak, aby byly harmoničtější a práce v nich byla efektivní a méně únavná
  • Asistenci při plánování nových obchodních prostor, kanceláří, prodejen, ubytovacích zařízení, restaurací apod.

Facebook komentáře

komentářů

Napsat komentář