Vztahy, energie, rovnováha v životě

♥ Potřebujete poradit?

♥ Připadáte si osamělí a životní partner stále nepřichází?

♥ Cítíte se unavení, bez energie?

♥ Snažíte se a stále vám připadá, že vám peníze někam mizí?

♥ Hledáte novou životní cestu a necítíte podporu svých přátel?

Poučení v čase i prostoru

Pojďme se podívat na vaše problémy pomocí staré čínské nauky Feng shui. Feng shui je někdy nazývána akupunkturou prostoru a času a patří mezi osm pilířů tradiční čínské medicíny. Je jedinou metodou, která pracuje s vnějším prostředím člověka a na základě změn v tomto prostředí vyvolává změny vnitřní. Vychází z faktu, že naše okolí velmi výrazně ovlivňuje naše chování, jednání a prožívání a člověk naopak zase přetváří prostor ke svému obrazu. Diagnostikou okolí můžeme odhalit vnitřní problémy lidí a vlivem zvnějšku je odstranit.

Rovnováha a nerovnováha

Lidé nejčastěji řeší problémy se vztahy, zdravím, penězi, nebo hledáním správné osobní cesty a já pomáhám přenastavit jejich svět. Základním požadavkem mé práce je budování rovnováhy. Nic není jenom dobré nebo špatné, jen světlé nebo tmavé, hrubé nebo lesklé, ženské, mužské. Ke svému životu potřebujeme vždy oba protipóly. Trvalé převládnutí jednoho ohrožuje celý systém.

Nerovnováha se může projevit ve formě nějaké nemoci, odchodem partnera…Všechno se dá naštěstí řešit, někdy klienti pocítí změnu rychle, jindy musí dát vesmíru trochu času. Nejdůležitější je udělat místo pro nové věci, vytvořit možnost, aby nová kvalita vůbec mohla přijít. Někdy je potřeba trocha odvahy, vyhodit rozbitou věc, odstranit nepotřebné nánosy minulosti, ale výsledky stojí za to. Spoustu práce na svém domě, bytě, dokážete udělat sami, pokud umíte poslouchat svoji intuici, ale leccos odhalí jen nezaujatý poradce, protože každý býváme tak trochu raněni slepotou, když se jedná o vlastní „drobné nedokonalosti.“ Navíc některé metody pracují i s časem, aktuálností a neaktuálností vlivných hvězd a jsou opravdu o troše praxe i výpočtech.

Chcete vědět jak vaše okolí ovlivňuje vztahy, příliv životní energie a jiné aspekty života ? Kontaktujte mne pro:

  • Analýzu okolí ve vztahu k vaší aktuální životní situaci
  • Léčbu vašeho životního prostoru speciálními nápravami

Facebook komentáře

komentářů