Feng shui pro nové bydlení

Hledáte místo, na kterém se vám bude dobře žít?

 Máte pozemek a chcete postavit dům, co podpoří přísun vašeho bohatství a celá vaše rodina se v něm bude cítit dobře?

 Máte nový dům nebo byt a chcete ho zařídit tak, aby vám přinesl zdraví, kvalitní vztahy a podpořil splnění vašich snů?

 Chcete v novém bydlení čerpat dostatek energie pro každý den?

 Víte, jak prostřednictvím nového bydlení posílit a zkvalitnit váš vztah?

Váš životní prostor z 30% ovlivňuje úspěch a neúspěch ve všech oblastech vašeho života. Dbejte tedy na to, aby nový dům či byt se stal vaším pomocníkem. Pokud chcete, aby se váš domov stal takovým záložním generátorem energie, vábničkou nových příležitostí, peněz i pomocníků, uspořádejte si ho tak.

Pozemkem to začíná

S klienty spolupracuji metodami Feng shui již při samotném výběru vhodného pozemku. To samozřejmě neznamená, že bych dělala nějaký předvýběr inzerátů v realitní nabídce, ale jezdím s lidmi k vyhlédnutým pozemkům a posuzuji z hlediska Školy formy a jejich individuálních požadavků, zda bude pro ně místo výhodné. Důležitý je tvar pozemku, reliéf, výhled, sousedství jiných staveb, hodnoty elektromagnetického záření… S vybraným pozemkem je třeba dále pracovat. Hodně záleží na natočení samotné stavby. Správnou orientací můžete dosáhnout trvalého přílivu kvalitní energie. Hodně zjednodušeně řečeno se správné zasazení stavby podobá práci s vodovodním kohoutkem. Pokud natočíte dům absolutně mylně, zavřete přívod, nepřiteče vám nic, pokud lépe, můžete si omýt ruce a osvěžit čelo a pokud si precizně vyladíte přívod energie, třeba pomocí výpočtů a intuice vašeho poradce, bude hojnost vody- energie na všechno.

Přilákejte energii ať pracuje pro vás

Energie je jako voda. Správným přivábením přiteče do vašeho domu a vy jí musíte pomoci, aby mohla v ladných křivkách proudit vaším domovem. Příliš dravý proud je ničivý, líné setrvávání na místě vede ke stagnaci. Správné rozvržení místností pomáhá zabránit oběma extrémům, proto s klienty řeším uspořádání, návaznosti funkčních zón domu. Zde platí obecná doporučení, která však modifikuji podle konkrétních požadavků. Jako neexistuje univerzální a vždy platný recept na život, tak nikdo nevymyslel obecnou variantu domu vhodného pro všechny. Stejné pravidlo platí i u bytů. Pracuji s klienty na dosažení harmonie již rámci projektu. Hrůza, která se nikdy nepostaví, se nemusí alespoň nákladně bourat nebo zakrývat.

Nebezpečí provizoria

Přijměte ještě jedno důležité upozornění. Vesmír vyplňuje aktuální objednávky a naprosto se nezajímá o to, jak pěkné to budete jednou doma mít. Bohatství nepřipluje do míst, která vyjadřují nouzi, harmonie sama od sebe nevystřídá chaos. I provizorní řešení na určitou omezenou dobu vylaďujte tak, aby vyjadřovalo radost a prosperitu, protože jedině tak načerpáte dost sil i prostředků ke změně. V opačném případě byste mohli uváznout v provizoriu nastálo.

Chcete mít své nové  bydlení podle zásad Feng shui? Kontaktujte mne pro:

  • Vypracování posudku pro váš potenciální stavební pozemek
  • Spolupráci při vytváření projektové dokumentace
  • Spolupráci při zařizování nových interiérů

Facebook komentáře

komentářů